Strefa biznesu

Szukasz inspiracji, rozglądasz się za pomysłem, potrzebujesz wsparcia na etapie rozwoju swojej firmy? Z nami znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz, by rozwijać swój biznes: doradztwo, szkolenia, a także powierzchnię biurową.

Wspieramy pomysły poprzez proces preakceleracji i inkubacji, tak by innowacyjne i kreatywne produkty miały szansę rozwinąć się na rynku polskim i globalnym.

Strefa biznesu

Aktualności

Barometr dynamiki rozwoju ISP1 #4

Barometr dynamiki rozwoju ISP1 #4

Przez ostatnie dwa lata mieliśmy przyjemność być liderem ISP1 – Pierwszej Inteligentnej Specjalizacji Pomorza związanej z branżą offshore i portowo-logistyczną. Dzięki współpracy z przedstawicielami branży, organizacji samorządowymi i IOB zostały stworzone publikacje dotyczące rozwoju sektora morskiego. Najnowszy raport jest już dostępny, zapraszamy na stronę ISP1.

Mycheck zwycięzcą w Techseed 2021!

Mycheck zwycięzcą w Techseed 2021!

W zeszłym tygodniu poznaliśmy zwycięzców kolejnej edycji programu akceleracyjnego Techseed. Mycheck – gratulujemy! W artykule na portalu Mam Startup możecie bliżej poznać firmy biorące udział w projekcie oraz dowiedzieć się więcej o samym programie. Zapraszamy do lektury!

Jak zadbać o różnorodność w miejscu pracy

Jak zadbać o różnorodność w miejscu pracy

Zapraszamy do obejrzenia cyklu 5 filmów dotyczących zarządzania różnorodnością i przeciwdziałania dyskryminacji i mobbingowi w miejscu pracy. A jeśli chcesz sprawdzić swoją wiedzę w tym zakresie, wypełnij test, a będziesz mieć możliwość otrzymania zaświadczenia o zapoznaniu się z prezentowanymi treściami.

Nasze projekty

BluAct II

BluAct to sieć 4 europejskich miast portowych (Pireus, Gdańsk, Koper i Boulogne-sur-Mer), której celem jest wymiana dobrych praktyk w zakresie przedsiębiorczości związanej z niebieską gospodarką. Projekt jest finansowany w ramach unijnego programu URBACT, który pomaga miastom w opracowywaniu zrównoważonych, pragmatycznych rozwiązań łączących kwestie gospodarcze, społeczne i środowiskowe.

branża morsko-logistyczna
blue economy

Pomorski Broker Eksportowy

Wieloletni projekt, którego celem jest wsparcie pomorskich przedsiębiorców w działaniach eksportowych, w ramach którego odbywają się specjalistyczne seminaria z tematyki rozwoju produktu na rynkach zagranicznych, misje i wydarzenia gospodarcze.

eksport
małe i średnie firmy

Techseed.me

Preakceleracja to cykl intensywnych i kompleksowych szkoleń skierowanych głównie do zespołów startupowych, młodych przedsiębiorców i studentów chcących rozwinąć swoje kompetencje w obszarach związanych z prowadzeniem biznesu.

startupy
akceleracja

Różnorodność w miejscu pracy

„Różnorodność w miejscu pracy" to cykl filmów dotyczących błędów poznawczych, przeciwdziałania mobbingowi i dyskryminacji oraz powodów, dla których warto budować włączające środowisko pracy. To także rekomendacje dla organizacji i firm, jak zacząć wdrażać D&I.

przedsiębiorcy
małe i średnie firmy

Jump Your Business

Projekt wzmacnia ekosystem startupowy i młodych przedsiębiorców w Gdańsku. Działania w ramach projektu skupiają się na trzech obszarach (wybranych jako kluczowe przez przedsiębiorców): sprzedaż B2B, media społecznościowe, wystąpienia przed kamerą.

startupy
marketing i sprzedaż
doradztwo

Starter dla mam

Spotkania dla przedsiębiorczych mam, które chcą realizować swoje ambicje zawodowe. Dla tych, które planują założyć własną firmę, wrócić na rynek pracy lub po prostu chcą wyznaczyć swoje zawodowe cele.

freelancerzy
szkolenia

Kobiety też budują statki

Projekt wspierający rozwój zawodowy kobiet pracujących w branży morsko-logistycznej oraz promujący zatrudnienie w tym sektorze poprzez warsztaty, budowanie sieci kontaktów i bazy wiedzy.

branża morsko-logistyczna
szkolenia
networking
Projekt archiwalny

ISP1

Pierwsza Inteligentna Specjalizacja Pomorza ma na celu wzmocnienie potencjału firm, instytucji i startupów z sektora morskiego w zakresie międzynarodowej konkurencyjności oraz przyspieszenia tempa ich rozwoju.

branża morsko-logistyczna
Projekt archiwalny

Social Media Show

To jedno z najważniejszych wydarzeń o mediach społecznościowych w Polsce północnej. Konferencja stawia na szokująco dobre prezentacje i trafne przykłady, które zaspokoją potrzeby nie tylko specjalistów, ale i fascynatów marketingu i social media.

konferencja
marketing i sprzedaż
networking

IRIS

Improved Results in Innovation Support – współpraca inkubatorów przedsiębiorczości z krajów nadbałtyckich mająca na celu poprawę i wzmocnienie ich zdolności do zarządzania i wspierania firm rozpoczynających działalność oraz małych i średnich przedsiębiorstw.

startupy
networking
Projekt archiwalny

Startup Inspire

Inspiracji można szukać wszędzie. Najlepiej jednak uczyć się od tych, którzy dziś odnoszą sukcesy. Doradztwo dla startupów i przedsiębiorców, warsztaty i webinary z praktykami różnych branż i ekspertami ze środowiska startupowego.

startupy
webinary
doradztwo
Projekt archiwalny

Fuckup Night Trójmiasto

FuckUp Nights (FUN) to globalny ruch, organizujący spotkania, na których odważni ludzie opowiadają o swoich porażkach w biznesie lub projektach. Luźna atmosfera pozwala patrzeć na wpadki z przymrużeniem oka.

startupy
freelancerzy
networking
Projekt archiwalny

Ogarnij Kryzys

Program skierowany do mikro, małych oraz średnich przedsiębiorstw, którego celem jest przeciwdziałanie negatywnym skutkom pandemii Covid-19. Indywidualne sesje z doświadczonymi mentorami, webinary i eksperckie artykuły.

przedsiębiorcy
małe i średnie firmy
doradztwo
Projekt archiwalny

Poland Prize

To program akceleracyjny, którego celem była pomoc zagranicznym startupom w zaistnieniu w Polsce. Dzięki Poland Prize młode startupy miały szansę na zdobycie wsparcia ekspertów, a najlepszy z nich nagrodę wysokości 50 tys. USD na rozwój swojego biznesu.

startupy
szkoleniaolenia
akceleracja
Projekt archiwalny

ClipsterUP

Intensywny program szkoleń przeznaczonych zarówno dla osób, które mają pomysł na biznes i chcą założyć działalność gospodarczą, jak i dla tych, którzy już założyli działalność i są na wstępnym etapie jej rozwoju.

freelancerzy
szkolenia
Projekt archiwalny

Startup Hansa

Startup Hansa jest ekosystemem, w którym miasta, akceleratory, inwestorzy, start-upy i korporacje mogą regularnie ze sobą współpracować. Dąży do budowania grupy współpracujących miast startupowych, która umożliwia i zachęca do swobodnego przepływu kapitału, talentów i danych.

startupy

Zostań naszym najemcą

Masz pomysł na biznes? Prowadzisz startup lub rozwijasz swoja firmę? Dołącz do nas!

W Starterze znajdziesz twórczą przestrzeń do pracy, otoczenie kreatywnych firm i wsparcie biznesowe od najlepszych ekspertów. Dołącz do naszej społeczności!

Przejdź do strefy biurowej

One Step Service

Potrzebujesz kompleksowego wsparcia w rozwoju swojego biznesu?
Szukasz doskonałej lokalizacji, miasta, które sprzyja założeniu własnej działalności?
A może chciałbyś odbyć konsultacje z zewnętrznymi specjalistami z dziedziny prawa, księgowości i marketingu?

Zamów usługę wsparcia rozwoju twojej firmy!

Dowiedz się więcej

Umów się z naszym doradcą

Od pomysłu do realizacji w zaledwie kilka dni. Nie bądź bierny – działaj i skorzystaj z profesjonalnego doradztwa!\

Doskonali eksperci Inkubatora STARTER służą pomocą.

Sprawdź jakiego wsparcia wymaga twój biznes, a my dopasujemy do ciebie eksperta.

Poznaj naszych doradców

Firmy Startera

W nowoczesnym, kameralnym biurowcu Inkubatora STARTER ze wsparcia skorzystało ponad 500 firm, którym udało się stworzyć prawie 600 nowych miejsc pracy. To miejsce, w którym swoje skrzydła rozwijają zarówno zagraniczne jak i polskie startupy, a także małe i średnie przedsiębiorstwa. Wyjątkowa społeczność pozwala twórczo powiększać potencjał w globalnej skali.

Zobacz nasze firmy

Sukcesy naszych start-upów!

SENTIONE NA BLISKIM WSCHODZIE

Gdański startup SentiOne umacnia swoją pozycję na Bliskim Wschodzi i Północnej Afryce. Firma z Inkubatora Starter zarejestrowała w Dubaju spółkę SentiOne MENA oraz znalazła inwestora – szejka Saeeda bin Ahmeda Al Maktoum, członka dubajskiej rodziny królewskiej, założyciela i właściciela funduszu inwestycyjnego Seed Group.

Więcej o SentiOne...

FINALRENTALS ZWYCIĘZCĄ NAGRODY SEAMLESS DUBAI 2021

Finalrentals został zwycięzcą prestiżowej nagrody Seamless Dubai 2021 Award w kategorii Design and User Experience. Pochodzący z Dubaju startup, który dostarcza rozwiązania w zakresie wynajmu samochodów, ma swoje europejskie biuro w Inkubatorze Starter.

Więcej o Finalrentals…

JUST JOIN IT MŁODĄ FIRMĄ 2020

Just Join IT zdobyła tytuł "Młoda Firma Roku" w prestiżowym plebiscycie "Pomorskie Sztormy 2020". Firma tworzy branżowy portal dla programistów.

Więcej o Just Join IT

Newsletter Strefy Biznesu

Prowadzisz własny startup lub inną działalność? Chcesz rozwijać swój biznes? A może chcesz być na bieżąco z najnowszymi wydarzeniami skierowanymi do przedsiębiorców?
Zapisz się już teraz! Z nami rozwiniesz swoje skrzydła.