Aa Aa

Strefa biznesu

Szukasz inspiracji lub sposobu na rozwój swojego biznesu? Z nami znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz: doradztwo, szkolenia, a także powierzchnię biurową.

Wspieramy lokalne inicjatywy biznesowe, dzięki czemu innowacyjne projekty mogą rozwinąć się na rynku polskim i globalnym. Ułatwiamy budowanie relacji biznesowych. Uczestniczymy w budowaniu społeczności biznesowych wokół branż istotnych dla Gdańska i Pomorza. Łączymy branżę morską i technologiczną, ze szczególnym uwzględnieniem morskiej energetyki wiatrowej.

Strefa biznesu

Aktualności

Business Booster – Sprzedaż w B2B: najskuteczniejsze strategie pozyskania klienta

Business Booster – Sprzedaż w B2B: najskuteczniejsze strategie pozyskania klienta

Zapraszamy 24 lipca na wakacyjne śniadanie biznesowe! W ramach Projektu Business Booster, zapraszamy na kolejne Inspiration Days, tematem którego będzie: "Sprzedaż w... Czytaj dalej

Inkubator Starter, Crazy Room Lęborska 3b, Gdańsk

Inkubator Starter, Crazy Room Lęborska 3b, Gdańsk

BBC – HR, szkolenia i przekwalifikowywanie pracowników w Offshore Wind – Gdzie szukać ekspertów w dobie niedoborów talentów?”

BBC – HR, szkolenia i przekwalifikowywanie pracowników w Offshore Wind – Gdzie szukać ekspertów w dobie niedoborów talentów?”

Zapraszamy na kolejne spotkanie BBC 11 czerwca: "HR, szkolenia i przekwalifikowywanie pracowników w Offshore Wind - Gdzie szukać ekspertów w... Czytaj dalej

inkubator Starter

inkubator Starter

Startup community meetup

Startup community meetup

Dołącz do sesji Q&A z Lechem Guzowskim, projektantem strategii i kultury organizacyjnej. Czytaj dalej

Inkubator Starter

Inkubator Starter

Nasze projekty

Hej StartUP

Konkurs skierowany do startupów technologicznych z północnej Polski, które dysponują produktem, usługą lub rozwiązaniem co najmniej na etapie prototypu (MVP) gotowym do komercjalizacji. Umożliwia startupom zaprezentowanie swojego produktu oraz uzyskanie wsparcia udziału w piątej edycji programu akceleracyjnego i mentoringowego InCredibles Sebastiana Kulczyka.

Przedsiębiorcy
Networking

Business Booster

Projekt ma na celu wymianę doświadczeń, rozwijanie innowacyjności i kreatywności w uczestnikach a także wsparcie w pozyskaniu cennych
kontaktów.

startupy
webinary
doradztwo

Blue Baltic Community

Projekt jest inicjatywą, która stanowi przestrzeń do dyskusji, wymiany doświadczeń i wzajemnej inspiracji przedstawicieli branży morskiej energetyki wiatrowej (MEW) z przedstawicielami branży technologicznej i innowacyjnej.

branża morska

Woman can sea

Projekt wspierający przedsiębiorczość i aktywizację kobiet w branży morskiej. Jest to przestrzeń stworzona dla kobiet związanych z branżą morską, dzięki której będą mogły dzielić się swoją pasją do wykonywanej pracy, wzajemnie się inspirować oraz przekazywać wiedzę i doświadczenie.

branża morska

BSR Go-abroad

Dzięki projektowi BSR Go-abroad będziemy mogli zaproponować konkretne działania mikroprzedsiębiorstwom, które myślą o internacjonalizacji swojej działalności.


rynek międzynarodowy
małe i średnie przedsiębiorstwa
internacjonalizacja

DIGI-INCLUSION

Projekt „DIGI-INCLUSION - To reduce social exclusion by bridging the digital divide” realizowany jest w ramach Programu Operacyjnego URBACT IV.

Celem projektu DIGI-INCLUSION jest zmniejszenie wykluczenia społecznego poprzez zmniejszenie przepaści cyfrowej. Sieć DIGI-INCLUSION tworzy 9 partnerów z Hiszpanii, Włoch, Portugalii, Grecji, Rumunii, Łotwy, Polski, Francji i Bośni i Hercegowiny. Dzięki różnym transnarodowym wymianom, sieciowemu uczeniu się i działaniom lokalnym, partnerzy poprawią integrację cyfrową w regionach.

Całkowita wartość projektu €850 000.00

Projekt realizowany w okresie 01.06.2023- 31.12.2025 r.

Dostępność cyfrowa
Projekt archiwalny

Pomorski Broker Eksportowy

Wieloletni projekt, którego celem jest wsparcie pomorskich przedsiębiorców w działaniach eksportowych, poprzez specjalistyczne seminaria, misje i wydarzenia gospodarcze.

Projekt realizowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego na lata 2014-2020, Osi Priorytetowej 2. Przedsiębiorstwa, Działanie 2.3. Aktywność eksportowa, współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego. Wartość projektu to ok. 84,08 mln pln. ponad 64 mln PLN stanowi dotacja ze środków Unii Europejskiej.

eksport
małe i średnie firmy
Projekt archiwalny

Techseed.me

Preakceleracja to cykl intensywnych i kompleksowych szkoleń skierowanych głównie do zespołów startupowych, młodych przedsiębiorców i studentów chcących rozwinąć swoje kompetencje w obszarach związanych z prowadzeniem biznesu.

startupy
akceleracja
Projekt archiwalny

IN-Symbiosis

Projekt „Industrial Symbiosis efficiency for sustainable solutions in South Baltic area” realizowany w ramach Programu Interreg South Baltic.

Projekt realizowany w fazie "seed money" jest wstępnym etapem mającym na celu pogłębianie między partnerami umiejętności, wiedzy i przygotowania narzędzi z obszaru symbiozy przemysłowej.

Całkowita wartość projektu 40 000 euro. Projekt realizowany w okresie 01.03.-30.06.2023 

Przedsiębiorcy
Networking
Green econmomy
Projekt archiwalny

BluAct II

BluAct to sieć 4 europejskich miast portowych (Pireus, Gdańsk, Koper i Boulogne-sur-Mer), której celem jest wymiana dobrych praktyk w zakresie przedsiębiorczości związanej z niebieską gospodarką.

Projekt: „URBACT III Transfer Networks Second Wave – BluAct 2nd Wave”, w ramach Programu Operacyjnego URBACT
III (URBACT III Operational Programme). Dofinansowanie UE w wysokości 425 151.20 EUR

startupy
konkurs
Projekt archiwalny

Różnorodność w miejscu pracy

„Różnorodność w miejscu pracy" to cykl filmów dotyczących błędów poznawczych, przeciwdziałania mobbingowi i dyskryminacji oraz powodów, dla których warto budować włączające środowisko pracy. To także rekomendacje dla organizacji i firm, jak zacząć wdrażać D&I.

strartupy
przedsiębiorcy
Projekt archiwalny

Jump Your Business

Projekt wzmacnia ekosystem startupowy i młodych przedsiębiorców w Gdańsku. Działania w ramach projektu skupiają się na trzech obszarach (wybranych jako kluczowe przez przedsiębiorców): sprzedaż B2B, media społecznościowe, wystąpienia przed kamerą.

branża morsko-logistyczna
blue economy
Projekt archiwalny

Starter dla mam

Spotkania dla przedsiębiorczych mam, które chcą realizować swoje ambicje zawodowe. Dla tych, które planują założyć własną firmę, wrócić na rynek pracy lub po prostu chcą wyznaczyć swoje zawodowe cele.

przedsiębiorcy
małe i średnie firmy
Projekt archiwalny

Kobiety też budują statki

Projekt wspierający rozwój zawodowy kobiet pracujących w branży morsko-logistycznej oraz promujący zatrudnienie w tym sektorze poprzez warsztaty, budowanie sieci kontaktów i bazy wiedzy.

startupy
marketing i sprzedaż
doradztwo
Projekt archiwalny

ISP1

Pierwsza Inteligentna Specjalizacja Pomorza ma na celu wzmocnienie potencjału firm, instytucji i startupów z sektora morskiego w zakresie międzynarodowej konkurencyjności oraz przyspieszenia tempa ich rozwoju.

freelancerzy
szkolenia
Projekt archiwalny

Social Media Show

To jedno z najważniejszych wydarzeń o mediach społecznościowych w Polsce północnej. Konferencja stawia na szokująco dobre prezentacje i trafne przykłady, które zaspokoją potrzeby nie tylko specjalistów, ale i fascynatów marketingu i social media.

branża morsko-logistyczna
szkolenia
networking
Projekt archiwalny

IRIS

Improved Results in Innovation Support – współpraca inkubatorów przedsiębiorczości z krajów nadbałtyckich mająca na celu poprawę i wzmocnienie ich zdolności do zarządzania i wspierania firm rozpoczynających działalność oraz małych i średnich przedsiębiorstw.

branża morsko-logistyczna
Projekt archiwalny

Startup Inspire

Inspiracji można szukać wszędzie. Najlepiej jednak uczyć się od tych, którzy dziś odnoszą sukcesy. Doradztwo dla startupów i przedsiębiorców, warsztaty i webinary z praktykami różnych branż i ekspertami ze środowiska startupowego.

konferencja
marketing i sprzedaż
networking
Projekt archiwalny

Fuckup Night Trójmiasto

FuckUp Nights (FUN) to globalny ruch, organizujący spotkania, na których odważni ludzie opowiadają o swoich porażkach w biznesie lub projektach. Luźna atmosfera pozwala patrzeć na wpadki z przymrużeniem oka.

startupy
networking
Projekt archiwalny

Ogarnij Kryzys

Program skierowany do mikro, małych oraz średnich przedsiębiorstw, którego celem jest przeciwdziałanie negatywnym skutkom pandemii Covid-19. Indywidualne sesje z doświadczonymi mentorami, webinary i eksperckie artykuły.

przedsiębiorcy
małe i średnie firmy
doradztwo
Projekt archiwalny

Poland Prize

To program akceleracyjny, którego celem była pomoc zagranicznym startupom w zaistnieniu w Polsce. Dzięki Poland Prize młode startupy miały szansę na zdobycie wsparcia ekspertów, a najlepszy z nich nagrodę wysokości 50 tys. USD na rozwój swojego biznesu.

startupy
szkoleniaolenia
akceleracja
Projekt archiwalny

Startup Hansa

Startup Hansa jest ekosystemem, w którym miasta, akceleratory, inwestorzy, start-upy i korporacje mogą regularnie ze sobą współpracować. Dąży do budowania grupy współpracujących miast startupowych, która umożliwia i zachęca do swobodnego przepływu kapitału, talentów i danych.

startupy
Projekt archiwalny

One Step service

Usługi One Step Service skierowane są do osób, które prowadzą działalność gospodarczą w Gdańsku, albo zamierzają ją otworzyć. Głównym celem programu jest wsparcie w zakresie łączenia biznesów, budowania kontaktów między przedsiębiorstwami, ułatwianie komunikacji oraz szerzenie wiedzy technologicznej przez doradztwo techniczne oraz wdrażanie innowacyjnych rozwiązań projektowych.

Zostań naszym najemcą

Masz pomysł na biznes? Prowadzisz startup lub rozwijasz swoja firmę? Dołącz do nas!

W Starterze znajdziesz twórczą przestrzeń do pracy, otoczenie kreatywnych firm i wsparcie biznesowe od najlepszych ekspertów. Dołącz do naszej społeczności!

Przejdź do strefy biurowej

Firmy Startera

W biurowcu Inkubatora STARTER ze wsparcia skorzystało już ponad 500 firm. To miejsce, w którym swoje skrzydła rozwijają polskie i zagraniczne startupy, małe i średnie przedsiębiorstwa. Wyjątkowa społeczność pozwala twórczo powiększać potencjał w globalnej skali.

Zobacz nasze firmy

Sukcesy naszych start-upów!

SENTIONE NA BLISKIM WSCHODZIE

Gdański startup SentiOne umacnia swoją pozycję na Bliskim Wschodzi i Północnej Afryce. Firma z Inkubatora Starter zarejestrowała w Dubaju spółkę SentiOne MENA oraz znalazła inwestora – szejka Saeeda bin Ahmeda Al Maktoum, członka dubajskiej rodziny królewskiej, założyciela i właściciela funduszu inwestycyjnego Seed Group.

Więcej o SentiOne...

FINALRENTALS ZWYCIĘZCĄ NAGRODY SEAMLESS DUBAI 2021

Finalrentals został zwycięzcą prestiżowej nagrody Seamless Dubai 2021 Award w kategorii Design and User Experience. Pochodzący z Dubaju startup, który dostarcza rozwiązania w zakresie wynajmu samochodów, ma swoje europejskie biuro w Inkubatorze Starter.

Więcej o Finalrentals…

JUST JOIN IT MŁODĄ FIRMĄ 2020

Just Join IT zdobyła tytuł "Młoda Firma Roku" w prestiżowym plebiscycie "Pomorskie Sztormy 2020". Firma tworzy branżowy portal dla programistów.

Więcej o Just Join IT

Newsletter Strefy Biznesu

Prowadzisz własny startup lub inną działalność? Chcesz rozwijać swój biznes? A może chcesz być na bieżąco z najnowszymi wydarzeniami skierowanymi do przedsiębiorców?
Zapisz się już teraz! Z nami rozwiniesz swoje skrzydła.