Strefa biznesu

Szukasz inspiracji, rozglądasz się za pomysłem, potrzebujesz wsparcia na etapie rozwoju swojej firmy? Z nami znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz, by rozwijać swój biznes: doradztwo, szkolenia, a także powierzchnię biurową.

Wspieramy pomysły poprzez proces preakceleracji i inkubacji, tak by innowacyjne i kreatywne produkty miały szansę rozwinąć się na rynku polskim i globalnym.

Strefa biznesu

Aktualności

Konferencja BLUE BALTIC COMMUNITY

Konferencja BLUE BALTIC COMMUNITY

Kreujemy BLUE BALTIC COMMUNITY – inicjujemy dialog i łączymy światy ekspertów z branży morskiej i technologicznej. Integrujemy środowiska naukowe, technologiczne i biznesowe, aby zapewnić niezależność i bezpieczeństwo energetyczne Polski.
Partnerem merytorycznym Projektu jest Polish Offshore Wind Energy Society (PTMEW).

Projekt sfinansowany ze środków Miasta Gdańska.
Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Inkubator STARTER , Lęborska 3B, 80-386 Gdańsk

Inkubator STARTER , Lęborska 3B, 80-386 Gdańsk

Ruszyła rekrutacja do Inspiration Days!

Ruszyła rekrutacja do Inspiration Days!

Już 20.09.2023 w godz. 9:00-11:00 w ramach Projektu Business Booster zapraszamy do Inkubatora Starter na prelekcję „Podstawy negocjacji w biznesie z uwzględnieniem różnic kulturowych” w formie nieformalnego śniadania biznesowego. Wydarzenie jest bezpłatne. Zapisy trwają do 19.09.2023. Sfinansowano ze środków miasta Gdańsk.

Inkubator STARTER

Inkubator STARTER

Za nami finał konkursu #HejStartUP!

Za nami finał konkursu #HejStartUP!

Zwycięski zespół ARnie Education dołączy do prestiżowego programu mentoringowo-akceleracyjnego InCredibles Sebastiana Kulczyka. Gratulujemy i życzymy samych sukcesów! 
Wszystkim zespołom dziękujemy za udział w finałowej prezentacji. Cieszymy się, że mieliśmy okazję zobaczyć Wasze pomysły i trzymamy za nie kciuki! Oczekujemy z niecierpliwością na to, co przyniesie przyszłość. 

Inkubator Starter

Inkubator Starter

Nasze projekty

Pomorski Broker Eksportowy

Wieloletni projekt, którego celem jest wsparcie pomorskich przedsiębiorców w działaniach eksportowych, poprzez specjalistyczne seminaria, misje i wydarzenia gospodarcze.

Projekt realizowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego na lata 2014-2020, Osi Priorytetowej 2. Przedsiębiorstwa, Działanie 2.3. Aktywność eksportowa, współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego. Wartość projektu to ok. 84,08 mln pln. ponad 64 mln PLN stanowi dotacja ze środków Unii Europejskiej.

eksport
małe i średnie firmy

Techseed.me

Preakceleracja to cykl intensywnych i kompleksowych szkoleń skierowanych głównie do zespołów startupowych, młodych przedsiębiorców i studentów chcących rozwinąć swoje kompetencje w obszarach związanych z prowadzeniem biznesu.

startupy
akceleracja

Hej StartUP

Konkurs skierowany do startupów technologicznych z północnej Polski, które dysponują produktem, usługą lub rozwiązaniem co najmniej na etapie prototypu (MVP) gotowym do komercjalizacji. Umożliwia startupom zaprezentowanie swojego produktu oraz uzyskanie wsparcia udziału w piątej edycji programu akceleracyjnego i mentoringowego InCredibles Sebastiana Kulczyka.

Przedsiębiorcy
Networking

Business Booster

Projekt ma na celu wymianę doświadczeń, rozwijanie innowacyjności i kreatywności w uczestnikach a także wsparcie w pozyskaniu cennych
kontaktów.

startupy
webinary
doradztwo

DIGI-INCLUSION

Projekt „DIGI-INCLUSION - To reduce social exclusion by bridging the digital divide” realizowany jest w ramach Programu Operacyjnego URBACT IV.

Celem projektu DIGI-INCLUSION jest zmniejszenie wykluczenia społecznego poprzez zmniejszenie przepaści cyfrowej. Sieć DIGI-INCLUSION tworzy 9 partnerów z Hiszpanii, Włoch, Portugalii, Grecji, Rumunii, Łotwy, Polski, Francji i Bośni i Hercegowiny. Dzięki różnym transnarodowym wymianom, sieciowemu uczeniu się i działaniom lokalnym, partnerzy poprawią integrację cyfrową w regionach.

Całkowita wartość projektu €850 000.00

Projekt realizowany w okresie 01.06.2023- 31.12.2025 r.

Dostępność cyfrowa

IN-Symbiosis

Projekt „Industrial Symbiosis efficiency for sustainable solutions in South Baltic area” realizowany w ramach Programu Interreg South Baltic.

Projekt realizowany w fazie "seed money" jest wstępnym etapem mającym na celu pogłębianie między partnerami umiejętności, wiedzy i przygotowania narzędzi z obszaru symbiozy przemysłowej.

Całkowita wartość projektu 40 000 euro. Projekt realizowany w okresie 01.03.-30.06.2023 

Przedsiębiorcy
Networking
Green econmomy
Projekt archiwalny

BluAct II

BluAct to sieć 4 europejskich miast portowych (Pireus, Gdańsk, Koper i Boulogne-sur-Mer), której celem jest wymiana dobrych praktyk w zakresie przedsiębiorczości związanej z niebieską gospodarką.

Projekt: „URBACT III Transfer Networks Second Wave – BluAct 2nd Wave”, w ramach Programu Operacyjnego URBACT
III (URBACT III Operational Programme). Dofinansowanie UE w wysokości 425 151.20 EUR

startupy
konkurs
Projekt archiwalny

Różnorodność w miejscu pracy

„Różnorodność w miejscu pracy" to cykl filmów dotyczących błędów poznawczych, przeciwdziałania mobbingowi i dyskryminacji oraz powodów, dla których warto budować włączające środowisko pracy. To także rekomendacje dla organizacji i firm, jak zacząć wdrażać D&I.

strartupy
przedsiębiorcy
Projekt archiwalny

Jump Your Business

Projekt wzmacnia ekosystem startupowy i młodych przedsiębiorców w Gdańsku. Działania w ramach projektu skupiają się na trzech obszarach (wybranych jako kluczowe przez przedsiębiorców): sprzedaż B2B, media społecznościowe, wystąpienia przed kamerą.

branża morsko-logistyczna
blue economy
Projekt archiwalny

Starter dla mam

Spotkania dla przedsiębiorczych mam, które chcą realizować swoje ambicje zawodowe. Dla tych, które planują założyć własną firmę, wrócić na rynek pracy lub po prostu chcą wyznaczyć swoje zawodowe cele.

przedsiębiorcy
małe i średnie firmy
Projekt archiwalny

Kobiety też budują statki

Projekt wspierający rozwój zawodowy kobiet pracujących w branży morsko-logistycznej oraz promujący zatrudnienie w tym sektorze poprzez warsztaty, budowanie sieci kontaktów i bazy wiedzy.

startupy
marketing i sprzedaż
doradztwo
Projekt archiwalny

ISP1

Pierwsza Inteligentna Specjalizacja Pomorza ma na celu wzmocnienie potencjału firm, instytucji i startupów z sektora morskiego w zakresie międzynarodowej konkurencyjności oraz przyspieszenia tempa ich rozwoju.

freelancerzy
szkolenia
Projekt archiwalny

Social Media Show

To jedno z najważniejszych wydarzeń o mediach społecznościowych w Polsce północnej. Konferencja stawia na szokująco dobre prezentacje i trafne przykłady, które zaspokoją potrzeby nie tylko specjalistów, ale i fascynatów marketingu i social media.

branża morsko-logistyczna
szkolenia
networking
Projekt archiwalny

IRIS

Improved Results in Innovation Support – współpraca inkubatorów przedsiębiorczości z krajów nadbałtyckich mająca na celu poprawę i wzmocnienie ich zdolności do zarządzania i wspierania firm rozpoczynających działalność oraz małych i średnich przedsiębiorstw.

branża morsko-logistyczna
Projekt archiwalny

Startup Inspire

Inspiracji można szukać wszędzie. Najlepiej jednak uczyć się od tych, którzy dziś odnoszą sukcesy. Doradztwo dla startupów i przedsiębiorców, warsztaty i webinary z praktykami różnych branż i ekspertami ze środowiska startupowego.

konferencja
marketing i sprzedaż
networking
Projekt archiwalny

Fuckup Night Trójmiasto

FuckUp Nights (FUN) to globalny ruch, organizujący spotkania, na których odważni ludzie opowiadają o swoich porażkach w biznesie lub projektach. Luźna atmosfera pozwala patrzeć na wpadki z przymrużeniem oka.

startupy
networking
Projekt archiwalny

Ogarnij Kryzys

Program skierowany do mikro, małych oraz średnich przedsiębiorstw, którego celem jest przeciwdziałanie negatywnym skutkom pandemii Covid-19. Indywidualne sesje z doświadczonymi mentorami, webinary i eksperckie artykuły.

przedsiębiorcy
małe i średnie firmy
doradztwo
Projekt archiwalny

Poland Prize

To program akceleracyjny, którego celem była pomoc zagranicznym startupom w zaistnieniu w Polsce. Dzięki Poland Prize młode startupy miały szansę na zdobycie wsparcia ekspertów, a najlepszy z nich nagrodę wysokości 50 tys. USD na rozwój swojego biznesu.

startupy
szkoleniaolenia
akceleracja
Projekt archiwalny

Startup Hansa

Startup Hansa jest ekosystemem, w którym miasta, akceleratory, inwestorzy, start-upy i korporacje mogą regularnie ze sobą współpracować. Dąży do budowania grupy współpracujących miast startupowych, która umożliwia i zachęca do swobodnego przepływu kapitału, talentów i danych.

startupy
Projekt archiwalny

One Step service

Usługi One Step Service skierowane są do osób, które prowadzą działalność gospodarczą w Gdańsku, albo zamierzają ją otworzyć. Głównym celem programu jest wsparcie w zakresie łączenia biznesów, budowania kontaktów między przedsiębiorstwami, ułatwianie komunikacji oraz szerzenie wiedzy technologicznej przez doradztwo techniczne oraz wdrażanie innowacyjnych rozwiązań projektowych.

Projekt archiwalny

startupy
freelancerzy
networking

Zostań naszym najemcą

Masz pomysł na biznes? Prowadzisz startup lub rozwijasz swoja firmę? Dołącz do nas!

W Starterze znajdziesz twórczą przestrzeń do pracy, otoczenie kreatywnych firm i wsparcie biznesowe od najlepszych ekspertów. Dołącz do naszej społeczności!

Przejdź do strefy biurowej

Firmy Startera

W nowoczesnym, kameralnym biurowcu Inkubatora STARTER ze wsparcia skorzystało ponad 500 firm, którym udało się stworzyć prawie 600 nowych miejsc pracy. To miejsce, w którym swoje skrzydła rozwijają zarówno zagraniczne jak i polskie startupy, a także małe i średnie przedsiębiorstwa. Wyjątkowa społeczność pozwala twórczo powiększać potencjał w globalnej skali.

Zobacz nasze firmy

Sukcesy naszych start-upów!

SENTIONE NA BLISKIM WSCHODZIE

Gdański startup SentiOne umacnia swoją pozycję na Bliskim Wschodzi i Północnej Afryce. Firma z Inkubatora Starter zarejestrowała w Dubaju spółkę SentiOne MENA oraz znalazła inwestora – szejka Saeeda bin Ahmeda Al Maktoum, członka dubajskiej rodziny królewskiej, założyciela i właściciela funduszu inwestycyjnego Seed Group.

Więcej o SentiOne...

FINALRENTALS ZWYCIĘZCĄ NAGRODY SEAMLESS DUBAI 2021

Finalrentals został zwycięzcą prestiżowej nagrody Seamless Dubai 2021 Award w kategorii Design and User Experience. Pochodzący z Dubaju startup, który dostarcza rozwiązania w zakresie wynajmu samochodów, ma swoje europejskie biuro w Inkubatorze Starter.

Więcej o Finalrentals…

JUST JOIN IT MŁODĄ FIRMĄ 2020

Just Join IT zdobyła tytuł "Młoda Firma Roku" w prestiżowym plebiscycie "Pomorskie Sztormy 2020". Firma tworzy branżowy portal dla programistów.

Więcej o Just Join IT

Newsletter Strefy Biznesu

Prowadzisz własny startup lub inną działalność? Chcesz rozwijać swój biznes? A może chcesz być na bieżąco z najnowszymi wydarzeniami skierowanymi do przedsiębiorców?
Zapisz się już teraz! Z nami rozwiniesz swoje skrzydła.