Strefa biznesu

Szukasz inspiracji, rozglądasz się za pomysłem, potrzebujesz wsparcia na etapie rozwoju swojej firmy? Z nami znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz, by rozwijać swój biznes: doradztwo, szkolenia, a także powierzchnię biurową.

Wspieramy pomysły poprzez proces preakceleracji i inkubacji, tak by innowacyjne i kreatywne produkty miały szansę rozwinąć się na rynku polskim i globalnym.

Strefa biznesu

Aktualności

Zaczynij przygodę z copywritingiem!

Zaczynij przygodę z copywritingiem!

Ruszamy z kolejnymi spotkaniami online dla przedsiębiorczych mam (i nie tylko). Tym razem zapraszamy na cykl Starter dla mam – copywriting! Nasze ekspertki opowiedzą jak tworzyć dobre i skuteczne treści na strony internetowe, blogi i do mediów społecznościowych oraz jak zacząć karierę copywritera. Startujemy 7 września, zapisy już trwają!

7.000 zł dla najlepszego zespołu startupowego!

7.000 zł dla najlepszego zespołu startupowego!

II edycja programu akceleracyjnego Techseed właśnie wystartowała. Masz startup lub jesteś członkiem zespołu młodych przedsiębiorców chcących rozwijać swoje pomysły biznesowe z obszaru ICT? Dołącz do programu i wygraj wsparcie finansowe na realizację wypracowanego planu biznesowego. Warsztaty, konsultacje z ekspertami z PwC oraz pitching przed inwestorami czekają na Was.

Chcesz otworzyć biznes w Gdańsku?

Chcesz otworzyć biznes w Gdańsku?

Właśnie starujemy z usługami One Step Service! Oferujemy kompleksowe wsparcie przy zakładaniu firmy lub oddziału na terenie Gdańska. Zapewniamy konsultacje z zewnętrznymi ekspertami. Pomagamy w znalezieniu najbardziej odpowiednich grantów i dofinansowań. Sprawdź ofertę!

Nasze projekty

Jump Your Business

Projekt wzmacnia ekosystem startupowy i młodych przedsiębiorców w Gdańsku. Działania w ramach projektu skupiają się na trzech obszarach (wybranych jako kluczowe przez przedsiębiorców): sprzedaż B2B, media społecznościowe, wystąpienia przed kamerą.

startupy
marketing i sprzedaż
doradztwo

Pomorski Broker Eksportowy

Wieloletni projekt, którego celem jest wsparcie pomorskich przedsiębiorców w działaniach eksportowych, w ramach którego odbywają się specjalistyczne seminaria z tematyki rozwoju produktu na rynkach zagranicznych, misje i wydarzenia gospodarcze.

eksport
małe i średnie firmy

Starter dla mam

Spotkania dla przedsiębiorczych mam, które chcą realizować swoje ambicje zawodowe. Dla tych, które planują założyć własną firmę, wrócić na rynek pracy lub po prostu chcą wyznaczyć swoje zawodowe cele.

freelancerzy
szkolenia

Kobiety też budują statki

Projekt wspierający rozwój zawodowy kobiet pracujących w branży morsko-logistycznej oraz promujący zatrudnienie w tym sektorze poprzez warsztaty, budowanie sieci kontaktów i bazy wiedzy.

branża morsko-logistyczna
szkolenia
networking

ISP1

Pierwsza Inteligentna Specjalizacja Pomorza ma na celu wzmocnienie potencjału firm, instytucji i startupów z sektora morskiego w zakresie międzynarodowej konkurencyjności oraz przyspieszenia tempa ich rozwoju.

branża morsko-logistyczna

Techseed.me

Preakceleracja to cykl intensywnych i kompleksowych szkoleń skierowanych głównie do zespołów startupowych, młodych przedsiębiorców i studentów chcących rozwinąć swoje kompetencje w obszarach związanych z prowadzeniem biznesu.

startupy
freelancerzy
szkolenia

Social Media Show

To jedno z najważniejszych wydarzeń o mediach społecznościowych w Polsce północnej. Konferencja stawia na szokująco dobre prezentacje i trafne przykłady, które zaspokoją potrzeby nie tylko specjalistów, ale i fascynatów marketingu i social media.

konferencja
marketing i sprzedaż
networking

IRIS

Improved Results in Innovation Support – współpraca inkubatorów przedsiębiorczości z krajów nadbałtyckich mająca na celu poprawę i wzmocnienie ich zdolności do zarządzania i wspierania firm rozpoczynających działalność oraz małych i średnich przedsiębiorstw.

networking
startupy
Projekt archiwalny

Startup Inspire

Inspiracji można szukać wszędzie. Najlepiej jednak uczyć się od tych, którzy dziś odnoszą sukcesy. Doradztwo dla startupów i przedsiębiorców, warsztaty i webinary z praktykami różnych branż i ekspertami ze środowiska startupowego.

startupy
webinary
doradztwo
Projekt archiwalny

Fuckup Night Trójmiasto

FuckUp Nights (FUN) to globalny ruch, organizujący spotkania, na których odważni ludzie opowiadają o swoich porażkach w biznesie lub projektach. Luźna atmosfera pozwala patrzeć na wpadki z przymrużeniem oka.

startupy
freelancerzy
networking
Projekt archiwalny

Ogarnij Kryzys

Program skierowany do mikro, małych oraz średnich przedsiębiorstw, którego celem jest przeciwdziałanie negatywnym skutkom pandemii Covid-19. Indywidualne sesje z doświadczonymi mentorami, webinary i eksperckie artykuły.

przedsiębiorcy
małe i średnie firmy
doradztwo
Projekt archiwalny

Poland Prize

To program akceleracyjny, którego celem była pomoc zagranicznym startupom w zaistnieniu w Polsce. Dzięki Poland Prize młode startupy miały szansę na zdobycie wsparcia ekspertów, a najlepszy z nich nagrodę wysokości 50 tys. USD na rozwój swojego biznesu.

startupy
szkolenia
Projekt archiwalny

ClipsterUP

Intensywny program szkoleń przeznaczonych zarówno dla osób, które mają pomysł na biznes i chcą założyć działalność gospodarczą, jak i dla tych, którzy już założyli działalność i są na wstępnym etapie jej rozwoju.

szkolenia
freelancerzy
Projekt archiwalny

Crowd-Found-Port

Projekt Crowd-Found-Port zajmuje się wsparciem rozwoju ekosystemu crowdfundingowego, promocją dobrych praktyk i wymianą wiedzy w tym obszarze. Jest międzynarodowym projektem realizowanym przez 11 partnerów z obszaru Europy Centralnej.

małe i średnie firmy
Projekt archiwalny

Startup Hansa

Startup Hansa jest ekosystemem, w którym miasta, akceleratory, inwestorzy, start-upy i korporacje mogą regularnie ze sobą współpracować. Dąży do budowania grupy współpracujących miast startupowych, która umożliwia i zachęca do swobodnego przepływu kapitału, talentów i danych.

startupy

Zostań naszym najemcą

Masz pomysł na biznes? Prowadzisz startup lub rozwijasz swoja firmę? Dołącz do nas!

W Starterze znajdziesz twórczą przestrzeń do pracy, otoczenie kreatywnych firm i wsparcie biznesowe od najlepszych ekspertów. Dołącz do naszej społeczności!

Przejdź do strefy biurowej

One Step Service

Potrzebujesz kompleksowego wsparcia w rozwoju swojego biznesu?
Szukasz doskonałej lokalizacji, miasta, które sprzyja założeniu własnej działalności?
A może chciałbyś odbyć konsultacje z zewnętrznymi specjalistami z dziedziny prawa, księgowości i marketingu?

Zamów usługę wsparcia rozwoju twojej firmy!

Dowiedz się więcej

Umów się z naszym doradcą

Od pomysłu do realizacji w zaledwie kilka dni. Nie bądź bierny – działaj i skorzystaj z profesjonalnego doradztwa!\

Doskonali eksperci Inkubatora STARTER służą pomocą.

Sprawdź jakiego wsparcia wymaga twój biznes, a my dopasujemy do ciebie eksperta.

Poznaj naszych doradców

Firmy Startera

W nowoczesnym, kameralnym biurowcu Inkubatora STARTER ze wsparcia skorzystało ponad 500 firm, którym udało się stworzyć prawie 600 nowych miejsc pracy. To miejsce, w którym swoje skrzydła rozwijają zarówno zagraniczne jak i polskie startupy, a także małe i średnie przedsiębiorstwa. Wyjątkowa społeczność pozwala twórczo powiększać potencjał w globalnej skali.

Zobacz nasze firmy

Sukcesy naszych start-upów!

FINALRENTALS ZWYCIĘZCĄ SEAMLESS DUBAI 2021 AWARD

Więcej o Finalrentals..., https://www.finalrentals.com/, _blank

SENTIONE NAGRODZONE

SentiOne w gronie finalistów EIT Digital Challenge 2020, prestiżowego europejskiego konkursu dla scaleupów Deep Tech. Firma została wyróżniona za osiągnięcia w sektorze automatyzacji obsługi klienta AI, światowej klasy technologię chatbotów i umiejętność wprowadzania transformacji cyfrowej w największych instytucjach bankowych w Polsce.

Więcej o SentiOne...

JUST JOIN IT MŁODĄ FIRMĄ 2020

Just Join IT zdobyła tytuł "Młoda Firma Roku" w prestiżowym plebiscycie "Pomorskie Sztormy 2020". Firma tworzy branżowy portal dla programistów.

Więcej o Just Join IT

Newsletter Strefy Biznesu

Prowadzisz własny startup lub inną działalność? Chcesz rozwijać swój biznes? A może chcesz być na bieżąco z najnowszymi wydarzeniami skierowanymi do przedsiębiorców?
Zapisz się już teraz! Z nami rozwiniesz swoje skrzydła.