Strefa biurowa

Starter to idealna przestrzeń dla Twojego biznesu. Oferujemy kameralne pomieszczenia oraz kreatywne powierzchnie do pracy. Naszym wyróżnikiem są w pełni wykończone, funkcjonalne i nowoczesne przestrzenie o szerokim spektrum dostępnych powierzchni, tak aby najlepiej spełniały potrzeby Twojej firmy. Biurowy ekosystem wspiera działania naszych najemców.

Strefa biurowa

Powierzchnia biurowa

Inkubator Starter

Inkubator Starter to kameralna przestrzeń biurowo-usługowa o niebanalnym charakterze, zlokalizowana w centrum dzielnicy biznesowej Gdansk Oliwa. Doskonałe, nowoczesne miejsce zaprojektowane dla małych i większych firm.

W ramach kompleksu Startera mamy do zaproponowania w pełni wykończone nowoczesne biura o powierzchniach od 20 m2 do 400 m2 z możliwością zastosowania zmian aranżacyjnych.

Crazy Room, przygotowany dla pracowników to tylko część z wielu udogodnień jakie czekają na nowych najemców.

Zobacz ofertę
Wirtualne biuro

Wirtualne biuro

Za jednym razem zdobywasz prestiżowy adres, miejsce do spotkań i możliwość nawiązania sieci kontaktów, minimalizując koszty. Do tego profesjonalna obsługa Twojej korespondencji pozwoli Ci pracować zdalnie!

Szczegóły
Coworking

Coworking

Coworking to najbardziej elastyczna przestrzeń biurowa wynajmowana miesięcznie. Możesz pracować w dowolnym miejscu i korzystać ze wspólnej przestrzeni dla osób, które cenią sobie pracę w kreatywnej atmosferze. Łączymy kameralny klimat z lokalizacją w biznesowej dzielnicy Gdańska.

Szczegóły

Centrum Konferencyjno-Szkoleniowe

Centrum Konferencyjno – Szkoleniowe zlokalizowane w samym centrum biznesowej dzielnicy Gdańsk Oliwa łączy kameralność z innowacyjnością. Wysoki standard przestrzeni daje możliwość łączenia 3 sal w dowolnych konfiguracjach o różnej wielkości aż do pomieszczenia, które pomieści do 180 osób. Sale są wyposażone w ekrany, projektory, nagłośnienie i reżyserkę, która może również posłużyć do tłumaczeń konferencyjnych. Rozwiązanie to jest także dostosowane do prowadzenia marketingowych wywiadów fokusowych.
Dla osób poszukujących mniejszych sal konferencyjnych mamy 5 sal multimedialnych o unikatowym charakterze. Wyjątkową ofertę na spotkania w niestandardowej formie stanowi tzw. bajkowy "Crazy Room" - kreatywny pokój relaksu inspirowany filmem "Alicja w Krainie Czarów."

Zobacz ofertę

Powierzchnia biurowa

Reduta Office

Reduta Office to nowoczesna przestrzeń biurowa znajdująca się w najszybciej zmieniającej się dzielnicy Gdańska. Industrialny charakter otaczających ją budynków dodaje unikatowego klimatu w odnowionej historycznej zabudowie. Kompleks Reduta Office to trzy budynki, w których swoje miejsce znajdą zarówno małe, początkujące startupy, jak i większe firmy. Powierzchnia biur o metrażu od 8 do 60 m2 zapewnia wysoki standard pracy i unikalny klimat.

Zobacz ofertę