Spotkania dla przedsiębiorczych mam, które chcą realizować swoje ambicje zawodowe. Dla tych, które planują założyć własną firmę, wrócić na rynek pracy lub po prostu chcą wyznaczyć swoje zawodowe cele. Będą one okazją dla mam do zyskania wiedzy potrzebnej, żeby ruszyć do przodu ze swoim projektem. Będą szansą na posłuchanie innych przedsiębiorczych mam, które z powodzeniem realizują swoje pomysły. Duża dawka motywacji, możliwość wymiany spostrzeżeń z innymi mamami.


_MG_2487

IMG_7139

IMG_7104IMG_7090

 

 

 

 

 

 


Na każdym spotkaniu mamy otrzymają cenne wskazówki dotyczące prowadzenia własnej działalności. Tematy poszczególnych spotkań będą tak dobrane, żeby krok po kroku omawiać najważniejsze obszary związane z prowadzeniem własnej firmy.


Spotkania zostaną zrealizowane w formule przyjaznej młodym mamom. Na zajęcia mamy mogą przyjść z dziećmi, które będą mogły zostać podczas spotkań na sali szkoleniowej lub którym opiekę zapewni nasze starterowe przedszkole Little Harvard .

 

Wspierają nas:

 

Logo LitteleHarvardLittle Harvard jest to kameralne, prestiżowe przedszkole, które spełnia oczekiwania najbardziej wymagających rodziców. Podczas spotkań dla mam zapewni ono profesjonalną opiekę Waszym dzieciom.

 

together logo

 

Rodzinna strona Trójmiasta jest to wydawnictwo kolorowego trójmiejskiego bezpłatnego miesięcznika dla rodzin rozszerzonego o informacyjno-edukacyjny portal internetowy. Informacje, propozycje i usługi kieruje do każdego kto obraca się w tematyce rodzinnej.

 

Print

 

 

Trefl jest to rodzinna firma tworzona z myślą o Dzieciach i Ich Rodzicach. Produkowane przez nich ciekawe i bezpieczne zabawki dostarczają pomysłów na poznawanie świata, kształtowanie pozytywnych postaw oraz wspólne spędzanie czasu.

 

 


Częstotliwość spotkańSpotkania będą się odbywały raz w miesiącu.
Czas spotkaniaJedno spotkanie będzie trwało 2,5-3 godziny.
OpłatyBEZPŁATNE
ZgłoszeniaAby wziąć udział w spotkaniu należy zgłosić się klikając w przycisk w zakładce harmonogram lub pod wpisem w aktulanościach. Liczy się kolejność zgłoszeń.
MiejsceWszystkie spotkania będą się odbywać w Inkubatorze STARTER, który mieści się przy ul. Lęborskiej 3b w Gdańsku.

Organizatorzy: