VIII spotkanie | 20.09.2017 | Poznaj prawo.


20.09.2017 zapraszamy na spotkanie w temacie: Poznaj prawo- podstawy formalne prowadzenia firmy.
Spotkanie poprowadzi  Aleksandra Hinc.

Poprzez udział w spotkaniu dowiecie się m.in:

– jakie są formy prowadzenia działalności,

– jak założyć działalność gospodarczą,

– jak zabezpieczyć swoje interesy we współpracy z partnerami/klientami,

– jak chronić prawa autorskie,

– co zrobić, aby nie czekać na przelew :).

UWAGA: Z uwagi na ograniczone możliwości, przedszkole jest w stanie zaopiekować się piątką dzieci. Jeśli któraś z Pań jest zainteresowana zostawieniem dziecka w przedszkolu, to prosimy o przesłanie informacji mailem na adres: a.malinowska@inkubatorstarter.pl. Waszymi dziećmi podczas spotkania zajmie się przedszkole:

Logo LitteleHarvard


Aleksndra Hinc – prawnik, politolog, przedsiębiorca, doradca.

Od 2009r. związana z rynkiem start up’owym oraz branżą nowych technologii. Przeprowadziła kilkadziesiąt godzin szkoleń, doradztw oraz mentoringów dla studentów, doktorantów oraz młodych przedsiębiorców. Dla swoich klientów pozyskała również kilka milionów złotych dofinansowania.

Po ponad 4 latach pracy na etacie postanowiła zrezygnować z tzw. strefy komfortu. Kierując się zasadą Konfucjusza –“Rób w życiu to co lubisz a nigdy nie będziesz musiał pracować”, w czerwcu 2014r. założyła własną działalność gospodarczą pod nazwą HiBusiness. Uważa, że przedsiębiorcy powinni skupić się na kreacji, a nie administracji  stąd też w ramach swojej firmy oferuje kompleksowe usługi doradcze, w tym z zakresu prawa oraz pozyskiwania zewnętrznych źródeł finansowania.

W marcu tego roku zdała pozytywnie egzamin radcowski, dzięki czemu od lipca będzie mogła w pełni reprezentować interesy klientów jako radca prawny.

Nazywa sama siebie kreatywnym prawnikiem, gdyż jej pasją, obok prawa, jest kreowanie modeli biznesowych, zarówno na rzecz klientów, jak i dla własnych potrzeb związanych z rozwijaniem swoich firm. Efektem jej kreatywności jest m.in. aplikacje Partyplanner.pl.

 Zapraszamy na stronę Aleksandry: https://hibusiness.pl/

Program spotkania:

10:00-11:00Część I - Aleksandra Hinc – Poznaj prawo.
11:00-11:15Przerwa
11:15-12:15Część II - Aleksandra Hinc – Poznaj prawo.
12:15-13:00Zakończenie, networking, rozmowy przy kawie :).

Weź udział